Example Frame

گواهی نامه ها و موفقیت ها

تاریخجه

شركت ستاره پالایه با نام تجاری ستاره فیلتر در سال  1357افتتاح گردید و در زمینه تولید انواع فیلترهای خودرو و صنعتی و نیروگاهی در ایران فعالیت داشته است. این شرکت در راستای رسیدن به اهداف والای خود، روند مشتری محور،تولید محصولات با کیفیت برتر و قیمت مناسب  را سرلوحه کار خود قرار داده است .  

شرکت ستاره پالایه  به منظور افزایش میزان رضایت مصرف کنندگان ، مبادرت به  دریافت مجوز استاندارد ملی ایران به شماره های 2525 و 34 به ترتیب برای فیلتر روغن و هوا و همچنین گرفتن گواهی نامه های ISO 9001:2000  و ISO /TS 16949   نموده است. این شرکت  با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص،تجهیزات و ماشین آلات مدرن،روشهای نوین مهندسی،تولید و استفاده از بهترین مواد اولیه سعی  در رضایت هرچه بیشتر شما مشتریان که سرمایه های اصلی شرکت می باشید داشته است.

 فیلترهای خودرویی شامل سواری ، وانت، اتوبوس ، مینی بوس ،کامیون ، ماشین های راه سازی ،کشاورزی و .... می باشد. در بخش فیلترهای صنعتی، ستاره فیلتر به طراحی و تولید فیلترهای تصفیه هوا، سپراتورها، هیدرولیک، میکروفیلترها، فیلترهای کیسه ای، هوای فشرده و سایر گازها و آب می پردازد، که در صنایع مهم کشور از جمله نیروگاهها،صنایع نفت و گاز،پتروشیمی و ذوب فلزات و صنایع کوچک و متوسط کاربرد دارد.


کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ستاره پالایه می باشد.
طراحی سایت: چاووش
menu
تماس با ما: 33802020-031