فیلتر روغن

در موتورهای احتراق داخلی جریان روغن از ساییدگی قسمت های متحرک مانند پیستون ها جلوگیری می کند. برای اینکه محافظت بهتر انجام پذیرد باید به طور مداوم روغن تصفیه گردد. ذراتی که در موتور هنگام احتراق ایجاد می شود از روغن جدا شوند. عملکرد مناسب روغن برای کارکرد موتور و میزان تولید آلاینده خودرو اهمیت بسیاری دارد. به همین خاطر انتخاب یک فیلتر روغن مناسب بسیار حائز اهمیت است.

 

 

آیکون مواد اولیه

استفاده از بهترین مواد اولیه

کاغذهای استفاده شده در فیلترهای ما در بدو ورود ، توسط آزمایشگاه مجهز کنترل می‌شوند تا استاندارد بالای محصولات حذف شوند. لاستیک ها بالاترین دوام ممکن را دارند و فلز استفاده شده در فیلترهای فلزی از بهترین نوع آلیاژ می باشند. تمام تلاش ما برای فراهم کردن بهترین شرایط برای کارکرد موتور خودروی شما است.

 

 

آیکون طراخی و ساخت منطبق بر الزامات خودرو

طراحی و ساخت منطبق بر الزامات خودرو

طراحی و تولید فیلترهای روغن باید مطابق با شرایط هر خودرو باشند تا علاوه بر تصفیه خوب روغن از نشت روغن در سیستم موتور جلوگیری کند. در فیلتر های فلزی اندازه دقیق بسیار مهم است و علاوه بر کارکرد موثر از آسیب زدن به موتور خودرو جلوگیری می کند.

 

 

آیکون تنوع محصول کامل

تنوع محصول کامل فیلتر روغن

مالکان خودروهای سبک و سنگین موجود در بازار ایران می توانند با خیال آسوده فیلتر روغن مخصوص خودرو خود را با بهترین کیفیت از سبد محصولات ستاره فیلتر پیدا کنند. ما همیشه در تلاش هستیم محصولات را با کیفیت همیشگی به دست شما برسانیم.