فیلتر صنعتی

نقش فیلتر‌های صنعتی در تمامی قسمت های فرآیند تولید حائز اهمیت است. آلودگی هایی در فرآیندهای صنعتی وجود دارند که می‌توانند بر عملکرد دستگاه‌ها و محصول تولیدی تاثیر منفی داشته باشند. همچنین این آلودگی ها برای محیط زیست و نیروی انسانی صنایع مضر هستند.
از این رو استفاده از فیلتر برای حذف این آلودگی ها اهمیت بیشتری پیدا می کند. فیلتر ها سه نقش اصلی در صنایع دارند
۱- حذف ناخالصی ها از منابع ورودی به سیستم
۲- حذف آلودگی ها و ناخالصی های ایجاد شده در خلال فعالیت دستگاه ها
۳- حذف آلودگی ها از منابع خروجی صنایع به محیط زیست
نقش فیلتر ها در چرخه تولید و سلامت دستگاه ها بسیار زیاد است. تکنولوژی ساخت و خطوط تولید مدرن در کنار نیروی کار مجرب و با تجربه در شکل گیری یک فیلتر خوب و با کیفیت تاثیر بسیاری دارند. شما می توانید با انتخاب محصولات ستاره فیلتر از کیفیت فیلتر اطمینان خاطر داشته باشید.

فیلتر های تولیدی در مجموعه ستاره فیلتر عبارتند از:

 

فیلتر تهویه هوا

این فیلتر ها به منظور حذف ذرات معلق در هوا ، گرد و غبار ، بو ، باکتری و میکروبها استفاده می شوند. این دسته از فیلتر ها در سیستم های تهویه در صنایع ، بیمارستان ها ، ساختمان ها و غیره استفاده می شوند. این فیلتر ها به شکل های قابی ، کیسه ای ، رولی و کارتریج تولید می شوند. ستاره فیلتر علاوه بر ارائه فیلتر های رایج امکان ساخت مطابق با نیاز شما را دارد.

 

فیلتر هیدرولیک

در دستگاه های صنعتی ، سیستم های هیدرولیک کاربرد بسیار زیادی دارند. سیال های موجود در این سیستم ها باید مرتب پالایش شوند. یکی از پر کاربرد ترین فیلترها در صنعت ، فیلتر های هیدرولیک هستند. آن ها در سیستم های خط فشار، خط برگشت، خط مکش، خط مسیر مورد استفاده قرار می گیرند. اهمیت فیلتر زمانی مشخص می شود که بدانید نود درصد خرابی سیستم های هیدرولیک از آلاینده هاست. این فیلتر ها به شکل پیچی یا المنتی هستند.ما موفق شده ایم بهترین جایگزین فیلتر های خارجی مانند Mann & Hummel, Donaldson, Parker, Sukura را در داخل کشور تولید کنیم.