فیلتر هوا

در موتورهای احتراق داخلی فیلترهای هوا نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند. وظیفه آن ها حذف ذرات معلق موجود در هوا مانند گرد و غبار ، دوده و سایر ناخالصی های موجود در هواست. این ذرات می توانند به مرور زمان به اجزای حساس موتور مانند سوپاپ ها ، انژکتورها و کنترل های الکترونیکی صدمه وارد کنند. یک فیلتر هوای خوب علاوه بر محافظت از موتور خودروی شما و صرفه‌جویی در مصرف بنزین ، در میزان دفع آلاینده خودرو شما و داشتن محیط زیست پاک و سالم کمک می کند.

 

 

فناوری ساخت پیشرفته فیلتر هوا

استفاده از خط تولید مدرن با ماشین‌آلات به روز و متخصصین با تجربه باعث می شود که فیلترهای با بالاترین کیفیت تولید شوند. در تمامی مراحل ساخت ، واحد کنترل کیفیت و آزمایشگاه مجهز ستاره فیلتر به دقت بر کیفیت محصولات نظارت دارند.

 

 

مواد اولیه با بالاترین کیفیت

برای رسیدن به فیلتراسیون موثر به کارگیری مواد اولیه مرغوب نقش بسیار مهمی دارد. ستاره فیلتر از دیرباز فقط از بهترین مواد اولیه برای فیلتر های خود استفاده کرده است. کاغذهای استفاده شده در فیلتر های ما حداکثر کارایی را برای موتور خودروی شما به ارمغان می آورند.

 

 

فیلتر هوا با چین های ثابت شده

چین های کاغذهای فیلتر ها کاملاً ثابت شده اند تا از چسبندگی آنها جلوگیری گردد. این امر باعث میشود جریان هوا به طور یکنواخت در تمام سطح فیلتر جریان داشته باشد و حداکثر قدرت موتور را برای شما به ارمغان آورد. اگر قسمتی از فیلتر به هم بچسبد ، تصفیه هوا فقط در قسمتی از فیلتر انجام می گیرد.این موضوع منجر به کاهش کارایی موتور و عمر مفید فیلتر می شود.

 

 

تنوع محصول برای تمام خودروها

مجموعه ستاره فیلتر همیشه در تلاش است با تولید فیلتر برای تمامی خودروهای موجود در بازارهای ایران رضایت خاطر مشتریان خود را به دست آورد. ما همیشه در تلاشیم که بهترین محصولات را تولید کنیم. تولید مطابق با مشخصات فنی هر خودرو از مهمترین ویژگی های فیلترهای ماست.